skip to Main Content

Centrum Powołaniowe na ŚDM

Nikt zatem nie może uchylić się od obowiązku codziennego poszukiwania drogi, na której Bóg sam wychodzi mu na spotkanie. Drodzy przyjaciele, zastanawiajcie się poważnie nad waszym powołaniem i bądźcie gotowi odpowiedzieć Bogu, który was wzywa, byście zajęli miejsce przygotowane od wieków dla was. Św. Jan Paweł II

Podczas Światowych Dni Młodzieży 2016 w Krakowie istnieje Centrum Powołaniowe – miejsce, w którym młodzi ludzie poznają różne drogi realizacji powołania. Będzie się ono składać z dwóch części: prezentacji działalności różnych organizacji katolickich i wspólnot, a także czterech Akademii. W ramach Akademii uczestnicy będą mogli wymienić się swoimi doświadczeniami i posłuchać ludzi, którzy w życiu zajmują się tym, do czego zostali powołani i robią to z pasją.

Jeśli Twoje serce przynagla Cię do głębszego poświęcenia swojego życia służbie Bożej, to przez AKADEMIĘ BOGA znajdziesz drogę do spełnienia tego powołania. Natomiast jeśli widzisz swoje miejsce w rodzinie, to AKADEMIA RODZINY pomoże Ci przygotować się do tej misji – w świecie, który nie zawsze sprzyja rodzinie, a który tym bardziej potrzebuje zdrowych i stabilnych rodzin. AKADEMIA PRACY skupi się na poszukiwaniu powołania w wykonywanej pracy i wybranej ścieżce zawodowej. Pomoże Ci zmienić sposób myślenia oraz dostosować się do dynamicznie zmieniającego się współczesnego rynku pracy. Z kolei AKADEMIA MIŁOSIERDZIA przypomni, że czynienie dobra i uczynki miłosierdzia względem bliźnich są przywilejem człowieka i jednocześnie najwyższym jego powołaniem.

Nie rozpoznałeś jeszcze, która ścieżka jest dla Ciebie? Pamiętaj: Jezus jest Drogą, a na każdej z czterech zaproponowanych przez nas dróg możesz Go spotkać!

Centrum Powołaniowe znajduje się na stadionie Cracovii – ul. Józefa Kałuży 1, Kraków

Otwarte:

  • Wtorek (26.07), czwartek (28.07), piątek (29.07) w godzinach 9.00-17.00
  • Środa (27.07) w godzinach 9.00-22.00

 Serdecznie zapraszamy do box’u nr. 9, który jest obsługiwany przez Krajowe Centrum Powołaniowe.

Źródło: www.krakow2016.com

Krajowe Centrum Powołaniowe

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back To Top