skip to Main Content

Zaproszenie do wspólnoty refleksji i modlitwy

Drodzy Duszpasterze, Referentki i Referenci Powołań!

Minął już rok od czasu, kiedy mogliśmy spotkać się i w zwyczajnych okolicznościach modlić się oraz podjąć refleksję nad naszą posługą wspólnocie Kościoła. Czas epidemii wprowadził wiele zmian w nasze działania i przeżywanie wiary. Niezmienna została nasza troska o dzieło rozeznawania powołań, towarzyszenie młodym w odkrywaniu i przyjęciu darów Boga, a nade wszystko wspólnota modlitwy.

Zapraszam serdecznie do przeżycia, co prawda w zmienionej formie, wspólnej refleksji nad dziełami Boga we wspólnocie Kościoła. Niezmienna niech będzie nasza jedności w modlitwie, którą pragniemy podjąć – tak jak kilka lat temu na Górze Św. Anny – w czasie wyjątkowego dzieła „24 Godziny dla Pana”.

Zapraszam do całodobowej sztafety modlitewnej, która rozpocznie się 12 marca (piątek) o godz. 20.00 moim pozdrowieniem, następnie wprowadzeniem biblijnym „Człowiek i mistyk –Apostoł Paweł (2 Kor 12,1-10)” i zakończy się w 13 marca (sobota) o godz. 21.00 w łączności z Jasnogórską Modlitwą Apelową. Na naszej stronie internetowej www.pojdzzamna.pl jest możliwość zgłoszenia swojego udziału i wyboru konkretnej godziny modlitewnej (30 minut na osobę).

Dziękuję za Waszą oddaną posługę. Niech Bóg Wam błogosławi.

Bp Marek Solarczyk
Delegat KEP ds. Powołań

Radom, 6 marca 2021 r.

 


fot. ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back To Top